4G Комплекти

Готовий комплект 4G Альтернативний
Наявність уточнюйте
4227
0.00 грн.
Готовий комплект 4G Базовий
Наявність уточнюйте
4226
0.00 грн.
Готовий комплект 4G Оптимальный
Наявність уточнюйте
4228
0.00 грн.
Готовий комплект 4G Универсальный
Наявність уточнюйте
4229
0.00 грн.
Готовий комплект для посилення GSM Anteniti Industrial Kit
Наявність уточнюйте
4250
0.00 грн.
Готовий комплект для посилення GSM Anteniti Lite Kit
Наявність уточнюйте
4247
0.00 грн.
Готовий комплект для посилення GSM Anteniti Professional Kit
Наявність уточнюйте
4249
0.00 грн.
Готовий комплект для посилення GSM Anteniti Starter Kit
Наявність уточнюйте
4248
0.00 грн.
Комплект ANTENITI LTE Station
Наявність уточнюйте
4224
0.00 грн.
Комплект ANTENITI LTE Station Pro
Наявність уточнюйте
4223
0.00 грн.
Комплект ANTENITI MIMO Starter Kit
Наявність уточнюйте
4225
0.00 грн.

4G комплекти

Кожен з нас живе в новому сучасному світі, де практично кожна людина від малого до великого потребує постійного і стабільного підключення до Інтернету. З його допомогою ми не тільки спілкуємося, працюємо, навчаємось або проводимо дозвілля, але й керуємо сучасним житлом, системами безпеки тощо. Тому для більшості людей критично важливо мати швидкісне безперебійне підключення до мережі. Але не скрізь це так просто і доступно, як може здатися. Проте є просте універсальне рішення - комплект 4G Інтернету.

Перебуваючи далеко за межею міста, в селі або селі, для підключення до Мережі найчастіше використовують мобільний інтернет. Проблема полягає в тому, що знайти місце, де буде зона гарного стійкого покриття, дуже складно у віддалених поселеннях, тому необхідно посилити сигнал з базової станції.

Допомогти в цьому може спеціальна антена. Але справа в тому, що покупка тільки антени, поліпшити ситуацію допоможе несильно, так як потрібно буде ще самостійно підібрати додаткове обладнання. Краще спростити собі завдання та замовити універсальний Інтернет комплект 4G, який складається з усього необхідного для покращення якості сигналу мобільної мережі та отримання доступу до Всесвітнього павутиння.

 Антена планшетна ANTENITI 4G LTE MIMO 2x17 dbi (F-male)

В інтернет-магазині WINTIK ви можете замовити повністю готові до встановлення та роботи комплекти обладнання за найвигіднішими цінами. Кожен покупець може купити універсальне готове рішення, яке допоможе без проблем налагодити зв'язок у заміському будинку, на дачі або в будь-яких інших місцях, що знаходяться в зоні поганого покриття.

Готовий комплект 4G БазовийГотовий комплект 4G АльтернативнийГотовий комплект 4G Оптимальний

Які проблеми можна вирішити з комплектом 4G?

Комплекти обладнання для посилення сигналу допомагають вирішити дві важливі проблеми, а саме :

1. Роздача сигналу на кілька пристроїв для доступу до Інтернету.

2. Покращення слабкого сигналу у віддаленій місцевості.

У селах і селах, де кількість вишок зв'язку вкрай мала в порівнянні з міською місцевістю, слабкий сигнал потрібно покращити. Для цього до комплекту додано антену зі збільшеним посиленням коефіцієнта. Цей пристрій можна встановити в будь-якому місці та направити у бік вежі мобільного оператора. Таким чином, сигнал значно покращиться.

Що входить до комплекту обладнання 4G?

Комплекти обладнання 4G також нерідко називають «Інтернет під ключ» за рахунок того, що в них є все необхідне для швидкого встановлення та запуску . За допомогою комплекту вдається всього за пару годин розгорнути повноцінну локальну мережу в будинку, офісі, квартирі та отримати високошвидкісний доступ до Інтернету з кількох клієнтських пристроїв. Монтаж, встановлення та налаштування такого обладнання не потребують специфічних навичок – з інструкцією впорається практично будь-який користувач.

Зазвичай у комплект входить наступне обладнання:

  • Зовнішня антена для посилення та стабілізації сигналу;
  • Високошвидкісний Wi-Fi роутер 4G LTE; ="text-align: justify;">Коаксіальний кабель для під'єднання роутера до антени;
  • Комплект кріплень для установки антени на кронштейн або щоглу.

ANTENITI 4G 21 dbiАнтенний перехідник ANTENITI F - CRC9Кабель коаксіальний Dialan RG58 50ом 10м, CU, білий width=Кабельний конектор ANTENITI F - RG58, 50 Ом

Залежно від обладнання, що входить до складу, розрізняють різні комплекти Інтернету. Наприклад, користувач може вибрати готовий комплект із бюджетним, але при цьому надійним роутером і не надто потужною антеною – такий варіант буде оптимальним для встановлення в будинку, який знаходиться не надто далеко від базової станції мобільного оператора.

Якщо А до вежі далеко, можна підібрати комплект, куди будуть входити потужні антена і гігабітний роутер, що підтримує агрегації частот. Таке обладнання коштуватиме дорожче, проте його швидкість та продуктивність не викликатимуть жодних нарікань, адже навіть у дуже віддаленій місцевості якість підключення буде високою.

Комплект 4g

Переваги комплектів

Якщо ви плануєте комплект 4G купити, але сумніваєтеся, переконатись у необхідності такого придбання допоможе інформація про переваги такого набору обладнання:

  • Вигідна ціна на фоні можливості забезпечити якісне швидкісне інтернет-підключення практично на будь-якій місцевості;
  • Устаткування досить компактне і мобільне завдяки чому його легко можна встановити в будь-якому зручному місці;
  • Просте налаштування та експлуатація будуть доступні навіть дитині. У комплект входить докладна інструкція з покроковим налаштуванням, завдяки якій ви з легкістю все підключите та зможете відразу користуватися Інтернетом;
  • Устаткування, яке входить до готовий комплект, підтримує безліч стандартів GSM;
  • У комплектації можна знайти все необхідне для швидкого та надійного монтажу, тому додатково купувати кріплення або інші супутні елементи не доведеться.

Інтернет-магазин WINTIK реалізує тільки якісну продукцію від надійних та перевірених часом виробників. Доставка комплекту «Інтернет під ключ» може здійснюватись у будь-який регіон України. На сайті ви можете вибрати найбільш зручний спосіб оплати та замовити обладнання всього за пару кліків.