Умови використання сайту

Увага!!! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не погоджуєтесь з цими умовами, не використовуйте цей сайт. Використання цього сайту, у тому числі заповнення різних форм, заявок, а також замовлення Вами товарів/послуг з використанням даного сайту означає Вашу згоду з умовами.


1. Умови користування сайтом wintik.com.ua

1.1. Дані умови користування сайтом (які іменуються в подальшому Угода) є публічним договором веб-сайту http://wintik.com.ua (далі – Сайт) між Адміністрацією сайту та фізичною особою (яка іменується надалі Користувач) і регламентують умови користування сайтом.

1.1.1. Пропозиції та інформація на сайті має виключно інформаційний характер і не є публічною офертою.

1.2. Користувачем Сайту вважається будь-яка фізична особа, яка будь-коли здійснила доступ до Сайту, особа, яка замовляє та/або отримує Товари з використанням інструментів Сайту.

1.3. Отримуючи доступ до матеріалів Сайту, Користувач вважається приєднаним до цієї Угоди. Реєстрація Користувача на Сайті означає повне та безумовне прийняття Користувачем цієї Угоди. У разі незгоди з умовами Угоди, використання Сайту Користувачем має бути негайно припинено.

1.4. Ця Угода може бути змінена та/або доповнена Адміністрацією Сайту в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення. Ці Правила є відкритим та загальнодоступним документом.

1.5. Угода передбачає взаємні права та обов'язки Користувача та Адміністрації Сайту за такими пунктами:

• порядок використання Сайту;
• політика конфіденційності,
• обмеження відповідальності Адміністрації сайту,
• інші умови.

2. Порядок використання Сайту

2.1 Сайт є платформою для розміщення пропозицій про продаж Товарів/Послуг Продавцями.

2.1.1. Особи, що здійснюють продаж товарів на Сайті, надають інформацію про товари, що надалі дає право користувачеві сайту (Покупцю) зробити пропозицію укладання договору (оферту) Продавцю (Продавцям) товару.

2.2. Сайт дозволяє вам переглядати та завантажувати інформацію з нашого сайту виключно для особистого некомерційного використання. Забороняється змінювати матеріали сайту, поширювати у громадських чи комерційних цілях. Будь-яке використання інформації на інших сайтах або комп'ютерних мережах забороняється.

2.3. При реєстрації на сайті та оформленні замовлень ви погоджуєтеся надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані. Компанія «WinTik» залишає за собою право розсилки акцій на ваш номер, вказаний у замовленні. Якщо ви не хочете отримувати інформативні повідомлення про наші акції, просто зайдіть в особистий кабінет і відпишіться від категорій розсилок які вам не цікаві або зателефонуйте в нашому менеджеру і попросіть відписати вас від розсилок. У разі відмови ми зобов'язуємося виключити вашу адресу з розсилки.

2.4. У процесі реєстрації на сайті ви отримуєте логін та пароль, за збереження яких ви несете відповідальність.

2.5. Ви можете звертатися до нас з питаннями, претензіями, побажаннями щодо покращення роботи або з будь-якою іншою інформацією. При цьому ви несете відповідальність, якщо це звернення є незаконним, загрозливим, порушує авторські права, є дискримінацією людей за якоюсь ознакою, а також містить образи або іншим чином порушує чинне законодавство України.

3. Персональна інформація Користувача

3.1. Адміністрація сайту з повагою та відповідальністю відноситься до конфіденційної інформації будь-якої особи, яка стала відвідувачем цього сайту. Приймаючи цю Угоду, Користувач дає згоду на збирання та використання певної інформації про Користувача відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» та політики Адміністрації сайту з захисту персональних даних. Крім того, Користувач погоджується з тим, що Адміністрація сайту може збирати, використовувати, передавати, обробляти та підтримувати інформацію, пов'язану з обліковим записом Користувача, з метою надання відповідних послуг.

3.2. Адміністрація сайту зобов'язується здійснювати збір лише тієї персональної інформації, яку Споживач надає добровільно, у разі коли інформація потрібна для надання (покращення) послуг Споживачу.

3.3. Адміністрація сайту збирає як основні персональні дані, а саме ім'я, прізвище, по батькові, адресу та електронну адресу, так і вторинні (технічні) дані - файли cookies, інформацію про з'єднання та системну інформацію.

3.4. Користувач погоджується з тим, що конфіденційність переданих через Інтернет даних не гарантована у разі, якщо доступ до цих даних отримано третіми особами поза зоною технічних засобів зв'язку, підвладних Адміністрації сайту, Адміністрація сайту не несе відповідальності за шкоду, завдану внаслідок такого доступу.

3.5. Адміністрація сайту може використовувати будь-яку зібрану через інтернет-сайт witik.com.ua інформацію з метою покращення змісту інтернет-сайту, його допрацювання, передачі інформації Користувачеві (за запитами), у маркетингових чи дослідницьких цілях, а також інших цілях, що не суперечать положенням чинного законодавства України .

4. Обмеження відповідальності Адміністрації сайту

4.1.Зазначені умови є попередніми умовами придбання Товару та мають виключно інформаційний характер.

4.2. Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за будь-які помилки, помилки та неточності, які можуть бути виявлені у матеріалах, що містяться на даному Сайті, не гарантує точності та повноти матеріалів, програм та послуг. Адміністрація сайту прикладає всі необхідні зусилля, щоб забезпечити точність та достовірність поданої на Сайті інформації. Вся інформація та матеріали сайту надаються «як є», без будь-яких гарантій.

4.3. Інформація на Сайті постійно оновлюється і може стати застарілою. Адміністрація сайту не несе відповідальності за отримання застарілої інформації з Сайту, а також за нездатність Користувача отримати оновлення інформації, що зберігається на Сайті.

4.4. Адміністрація сайту за жодних обставин не несе жодної відповідальності за висловлювання та думки. 

4.5. Адміністрація сайту в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали та послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у товари та ціни. У разі старіння матеріалів та послуг на цьому Сайті Адміністрація сайту не зобов'язується оновлювати матеріали сайту, залишені як коментарі або огляди. Думка Адміністрації сайту може не співпадати з думкою та позицією авторів оглядів та коментарів. У той же час Адміністрація сайту вживає всіх можливих заходів, щоб не допускати публікації повідомлень, що порушують чинне законодавство або норми моралі.

4.6. Адміністрація сайту за жодних обставин не несе відповідальності за можливі протиправні дії Користувача щодо третіх осіб або третіх осіб щодо Користувача.

4.7. Адміністрація сайту за жодних обставин не несе відповідальності за висловлювання Користувача, опубліковані на Сайті.

4.8. Адміністрація сайту за жодних обставин не несе відповідальності за збитки, збитки або витрати (реальні або можливі), що виникли у зв'язку з цим Сайтом, його використанням або неможливістю використання.

4.9. Адміністрація сайту не несе відповідальності за втрату Користувачем можливості доступу до свого облікового запису на Сайті (втрата логіна, пароля, іншої інформації).

4.10. Адміністрація сайту за жодних обставин не несе відповідальності за неповне, неточне, некоректне внесення Користувачем своїх даних при створенні облікового запису Користувача.

4.11. При виникненні проблем у використанні Сайту, незгоді з конкретними розділами Угоди користувача або отриманні Користувачем недостовірної інформації від третіх осіб, інформації образливого характеру, будь-якої іншої неприйнятної інформації, будь ласка, зверніться до адміністрації Сайту, щоб Адміністрація сайту могла проаналізувати та усунути відповідні запобігти надходженню на Сайт некоректної інформації, а також при необхідності обмежити або припинити зобов'язання щодо надання своїх послуг будь-якому Користувачеві та клієнту, що навмисно порушує приписи Угоди та функціонування роботи Сайту.

4.12. У зв'язку з вищевикладеним Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти розміщену на Сайті інформацію та вживати технічних та юридичних заходів для припинення доступу до Сайту Користувачів, які створюють, згідно з висновком Адміністрації сайту, проблеми у використанні Сайту іншими Користувачами, або Користувачів, які порушують вимоги Угоди.

5. Інші умови

5.1. Ніщо в Угоді не може розумітися як встановлення між Користувачем та Адміністрацією Сайту агентських відносин, відносин товариства, відносин по спільній діяльності, відносин особистого найму або якихось інших відносин, які прямо не передбачені Угодою.

5.2. Сайт є об'єктом права інтелектуальної власності адміністрації сайту. Всі виняткові авторські права на сайт належать Адміністрації сайту. Використання сайту Користувачами можливе суворо у рамках Угоди та законодавства України щодо прав інтелектуальної власності.

5.3. Всі торгові марки та назви, на які даються посилання в матеріалах цього Сайту, є власністю їх відповідних власників.

5.4. Визнання судом будь-якого положення Угоди недійсним або таким, що не підлягає примусовому виконанню, не тягне за собою недійсність інших положень Угоди.

5.5. Користувач погоджується не відтворювати, не повторювати, не копіювати будь-які частини Сайту, крім тих випадків, коли такий дозвіл надано Користувачеві Адміністрацією сайту.

5.6. Ця Угода регулюється та тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, які не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України.


Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не погоджуєтесь з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

ПравовласникамЯкщо ви знайшли на сайті незаконно опубліковану інтелектуальну власність (фото, текст та ін.), зв'яжіться з адміністрацією сайту для усунення проблеми.