Wi-Fi обладнання

Що таке Wi-Fi ?
Wi-Fi - це технологія бездротової передачі даних за стандартом IEEE 802.11 (набір стандартів зв'язку для передачі даних у бездротовій локальній мережі на частотних діапазонах: 2.4, 3.6 та 5 ГГц).

Тоді, що таке Wi-Fi обладнання?
Wi-Fi обладнання - це обладнання, яке підтримує роботу за технологією Wi-Fi. Дане обладнання підтримує різні стандарти бездротового зв'язку (802.11a, 802.11b, 802.11n, 802.11ac тощо) та відповідно працює на різних швидкостях (100/150/300/450 Мбіт/с тощо). Які характеристики, на яких стандартах і швидкостях працюватимуть пристрої вирішує виробник. У кожного виробника свої стандарти побудови пристрою. Тому кожен пристрій від різних виробників відрізняється характеристиками, методом роботи, простотою або складністю налаштування, універсальністю.

У даній категорії представлено обладнання для побудови бездротових мереж:

Wi-Fi точки доступу, які використовуються для створення бездротових мереж.
Точки доступу можна використовувати:

  • для створення бездротових мостів (режим точка-точка)
  • як базова станція, до якої підключаються клієнти
  • як клієнтські пристрої, які підключаються до базової станції
  • як точка доступу для підключення мобільних пристроїв

Wi-Fi антени
Антени використовуються з точками доступу для створення різноманітних з'єднань. Частина точок доступу йдуть без вбудованих антени, тому до них можна підключити окрему зовнішню антену.
Залежно від типу антени, точка доступу може працювати як базова станція або для з'єднання точка-точка (режим бездротового моста)

Компоненти до бездротового обладнання. Тут є різного виду витратні матеріали, такі як: блоки живлення, PoE адаптери, PoE інжектори, грозозахист, пігтейли для підключення антен.