GSM підсилювачі

GSM підсилювач Lintratek KW13A
Наявність уточнюйте
4251
0.00 грн.
GSM підсилювач Lintratek KW16L
Наявність уточнюйте
4252
0.00 грн.
GSM підсилювач Lintratek KW20L-GDW
Наявність уточнюйте
4253
0.00 грн.
GSM підсилювач Lintratek KW23F-GDW
Наявність уточнюйте
4254
0.00 грн.

GSM підсилювачі

GSM підсилювачі - це пристрої, які сприяють посиленню стільникового зв'язку. Цей девайс також називають репітером, ретранслятором або повторювачем. Зазвичай підсилювачі встановлюють усередині будівлі, проте прийом сигналу від базової станції здійснюється зовнішньою виносною антеною, яка передає його на сам підсилювач і далі мобільні пристрої. Репітер вловлює сигнал і розширює зону покриття тих місць, де якість стільникового зв'язку залишає бажати кращого. Завдяки такому обладнанню можна суттєво покращити якість зв'язку практично в будь-якій місцевості.

GSM підсилювач Lintratek KW13AGSM підсилювач Lintratek KW16L

У яких випадках і де потрібне посилення GSM сигналу?

Можна виділити ряд об'єктів, де буде потрібне посилення стільникового сигналу:

  • Певні частини будівель (підземний паркінг, цокольні поверхи, підвальні або складські приміщення);
  • Заміський будинок, дача, офіс, квартира (віддаленість від базових станцій або погане проходження сигналу через стіни);
  • Бази відпочинку, санаторії, готелі ( віддалене місце розташування, гірська місцевість, будівельні матеріали, що погано пропускають GSM сигнал);
  • Бізнес-центри, офісні будівлі (екрановані вікна, бетон і металевий каркас сучасних будівель можуть ускладнювати проходження радіохвиль);
  • Промислові об'єкти ( дистанційне розташування, особливості конструкції каркасу будівлі) та ін.

Як працює підсилювач стільникового сигналу в приміщенні?

Нерідко можна зіткнутися із ситуацією Коли на вулиці прийом сигналу дуже хороший і стабільний, але варто лише зайти в будівлю, наприклад, у квартиру або офіс, зв'язок стає настільки поганим, що поговорити по телефону просто неможливо. Як саме підсилювач справляється з цією проблемою?

Якщо репітер встановлено правильно, стабільний прийом сигналу буде забезпечено для всього приміщення, завдяки чому сторонні шуми, переривання зв'язку та спотворення голосів під час розмови по телефону будуть мінімізовані. Найкраще таку тонку установку та налаштування довірити сервісному інженеру, який допоможе домогтися якомога якіснішого прийому сигналу від базової станції та його рівномірного розподілу по всьому об'єкту.

Чи шкідливий підсилювач GSM для здоров'я?

Багато хто знає у тому, що електромагнітне випромінювання може негативно впливати на організм. Саме через це часто виникають міркування щодо шкоди тієї чи іншої техніки. Якщо говорити про мобільні телефони, то в зоні стабільного впевненого прийому потужність випромінювання у них вкрай мала і не може зашкодити людині.

Шкідливий від підсилювача GSM

Однак інша справа, коли зона прийому слабка та нестабільна. У цій ситуації мобільний телефон активно шукатиме сигнал із найближчої базової станції, через що підвищується потужність його електромагнітного випромінювання. У деяких випадках вона може підніматися до 2 Вт, що не зовсім сприятливо для організму. Вкрай не рекомендується довго тримати біля вуха смартфон, який знаходиться в активному пошуку впевненого стільникового сигналу.

Як вибрати та купити підсилювач зв'язку GSM?

При виборі обладнання потрібно звертати увагу на наступні параметри:

1. Стандарт зв'язку.

2. Призначення.

3. Особливості приміщення.

Важливо враховувати місце, де використовуватиметься обладнання: для різних типів приміщень, житлових, офісних або промислових, можна підібрати різні моделі підсилювачів з унікальним набором характеристик.