Патч-корд оптичний FC/UPC-SC/UPC, MM 50/125 OM4, Duplex 3.0мм, Network, 0.5м

Код товару: 2808
Артикул: 2808
0
Наявність уточнюйте
0.00грн.
Технічні характеристики оптичних патч-кордів
Застосування Внутрішнє
Якість Network
Тип конектора FC-SC
Конструкція конектора Duplex 3.0мм
Тип полірування UPC-UPC
Тип волокна Багатомодове (MM)
Клас волокна OM4
Довжина 0.5 м
Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.