Патч-корд оптичний FTTH001-SM-01 SC/UPC-SC/UPC 25м

Код товару: 1276
Артикул: 1276
Виробник: FinMark
0
Наявність уточнюйте
0.00 грн.
Технічні характеристики оптичних патч-кордів
Використовуваний кабель FinMark FTTH001-SM-01
Застосування Зовнішнє
Тип конектора SC-SC
Тип полірування UPC-UPC
Клас волокна G652D
Допустиме зусилля, що розтягує 0.1 кН
Силовий елемент Склопластиковий стрижень (діелектрик)
Довжина 25 м
Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.