Патч-корд оптичний ОКАД-М(0,1)Пнг-HF-1E7 SC/UPC-SC/UPC 25м

Код товару: 1564
Артикул: 1564
Виробник: Одескабель
0
Наявність уточнюйте
0.00 грн.
Технічні характеристики оптичних патч-кордів
Використовуваний кабель Одескабель ОКАД-М(0,1) ПНГ-HF-1E7
Застосування Зовнішнє
Тип конектора SC-SC
Тип полірування UPC-UPC
Клас волокна G652D
Допустиме зусилля, що розтягує 0.1 кН
Силовий елемент Склопластиковий стрижень (діелектрик)
Довжина 25 м
Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.