Патч-корд оптичний ОКТ-Д(0,5)П-1Е1 SC/UPC-SC/UPC 25м

Код товару: 1132
Артикул: 1132
Виробник: Одескабель
0
Наявність уточнюйте
0.00 грн.
Технічні характеристики оптичних патч-кордів
Використовуваний кабель Одескабель ОКТ-Д(0,5) П-1Е1
Застосування Зовнішнє
Тип конектора SC-SC
Тип полірування UPC-UPC
Клас волокна G652D
Допустиме зусилля, що розтягує 0.5 кН
Силовий елемент Склопластиковий стрижень (діелектрик)
Довжина 25 м
Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.