Патч-корд оптичний ОКТ-Д(1,0)П-1Е1 SC/UPC-SC/UPC 100м

Код товару: 997
Артикул: 997
Виробник: Одескабель
0
В наявності
0.00 грн.
Технічні характеристики оптичних патч-кордів
Використовуваний кабель Одескабель ОКТ-Д(1,0)П-1Е1
Застосування Зовнішнє
Тип конектора SC-SC
Тип полірування UPC-UPC
Клас волокна G652D
Допустиме зусилля, що розтягує 1 кН
Силовий елемент Склопластиковий стрижень (діелектрик)
Довжина 100 м
Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.