SFP модуль FoxGate SFP-1,25G-GEPON (C++)-20SC (36dB)

Код товару: 3183
Артикул: 3183
Виробник: FoxGate
0
В наявності
0.00грн.
Технічні характеристики SFP PON
Виробник FoxGate
Технологія GEPON
Стандарт IEEE 802.3ah
Стандарт модуля SFP
Оптичний роз'єм SC/UPC
Довжина хвилі (TX/RX) 1490/1310 нм
Відстань сигналу до 20 км
Потужність передавача 5 дБм ~ 8 дБм
Чутливість приймача -33 дБм
Оптичний бюджет 36 дБ
Швидкість передачі даних 1.25/1.25 Гбіт/с
Робоча температура від -10 до 70 °С
Температура зберігання від -40 до 85 °С
Вологість від 5 до 95%
Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.