SFP модуль Hisense GPON OLT CLASS C+ (LTE3680p-BC+) (-30dBm)

Код товару: 3188
Артикул: LTE3680p-BC+
Виробник: Hisense
0
Наявність уточнюйте
0.00 грн.
Технічні характеристики SFP PON
Виробник Hisense
Технологія GPON
Стандарт ITU-T G.984
Стандарт модуля SFP
Оптичний роз'єм SC/UPC
Довжина хвилі (TX/RX) 1490/1310 нм
Відстань сигналу до 20 км
Потужність передавача 3 дБм ~ 7 дБм
Чутливість приймача -30 дБм
Швидкість передачі даних 1.25/1.25 Гбіт/с
Робоча температура від -5 до 70 °С
Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.