SFP модуль Huawei GPON OLT CLASS C++ (38J0-6537E-C++)

Код товару: 3191
Артикул: 38J0-6537E-C++
Виробник: Huawei
0
Немає в наявності
0.00грн.
Технічні характеристики SFP PON
Виробник Huawei
Технологія GPON
Стандарт ITU-T G.984
Стандарт модуля SFP
Оптичний роз'єм SC/UPC
Довжина хвилі (TX/RX) 1490/1310 нм
Відстань сигналу до 20 км
Потужність передавача 6 дБм ~ 8.5 дБм
Чутливість приймача -32 дБм
Швидкість передачі даних 1.25/1.25 Гбіт/с
Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.