SFP модуль Step4Net SFP-20-1,25G-GEPON-OLT-PX+ (32-33dB)

Код товару: 3185
Артикул: 3185
Виробник: Step4Net
0
Наявність уточнюйте
0.00 грн.
Технічні характеристики SFP PON
Виробник Step4Net
Технологія GEPON
Стандарт IEEE 802.3ah
Стандарт модуля SFP
Оптичний роз'єм SC/UPC
Довжина хвилі (TX/RX) 1490/1310 нм
Відстань сигналу до 20 км
Потужність передавача 2 дБм ~ 7 дБм
Чутливість приймача -30 дБм
Оптичний бюджет 32-33 дБ
Швидкість передачі даних 1.25/1.25 Гбіт/с
Робоча температура від 0 до 70 °С
Температура зберігання від -40 до 85 °С
Вологість від 0 до 85%
Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.