Кошик

Новинки MikroTik квітень 2022, випуск № 105

Новинки MikroTik квітень 2022, випуск № 105

У сьогоднішньому випуску:

CRS504-4XQ-IN

Ваш найдешевший, невеликий та енергоекономний вихід у світ 100-гігабітних мереж. Наступний етап у вдосконаленні існуючих 10-ти або 25-гігабітних мереж.

CRS504-4XQ-IN

На прикладі CCR2216, 100 гігабітного роутера ви могли помітити, як 100-гігабітні порти були покращені. Далі настав час це побачити для свитку — CRS504-4XQ-ІN. Невеликий обсяг з невеликим енергоспоживанням в 25 Вт ідеально підходить для початку розширювати 100-гігабітні мережі в звичайних налаштуваннях. Швидкість не обмежена ЦПУ, інтернет-провайдерами та великими офісами. Ви можете зробити апдейт 10 або 25-гігабітного порту.

CRS504-4XQ-IN

Існує чотири 100-гігабітні порти QSFP28, які можна використовувати для підключення інших 100-гігабітних пристроїв або можна взяти відвідний кабель і підключити декількох 25-гігабітних пристроїв. Кожен порт підключено до чотирьох 25-гігабіт, що дозволяють підключити 16 x 25 гігабітних пристроїв. Але ви можете перемішати і поєднувати всі види з'єднань: 100 гігабіт на одному порту, 40 гігабіт на іншому, 4x25 гігабіт на третьому або навіть якісь кабелі 10G або 1G на четвертому. Ясно, що існує порт Ethernet і з метою управління.

CRS504-4XQ-IN

LHG LTE18 kit

Далекі відстані, ще вища швидкість — з потужним та швидким модемом серії LTE 18. Інтернет-рішення останньої милі для більш віддалених районів.

LHG LTE18 kitLHG LTE18 kit

Це інтернет-рішення створене для таких ситуацій, коли ви знаходитесь далеко і ваш телефон не може зловити сигнал. На допомогу приходить LTE модем категорії 18 для швидкого мобільного інтернету у віддалених місцях. Швидкість роботи пристрою до 1 Гбіт/с! Антена з коефіцієнтом посилення 17 дБі може підключатися до вежі в селах та селищах, де мережа може бути недоступна.

Завдяки потужному радіатору переживати про перегрівання не варто. Сама конструкція сітчастої антени стійка до суворих погодних умов у вітряну погоду з різними варіантами монтажу, включаючи стовпи та щогли.

У комплект LHG LTE18 входить модем CAT18 LTE 1.2 Гбіт/с, який гарантує агрегацію несучих та дає використовувати кілька діапазонів одночасно. Це великий плюс для сільської місцевості з великою кількістю користувачів LTE, так як комплект може працювати набагато ефективніше при поганому сигналі і тепер не потрібно чекати розширення кабельної мережі.

LHG LTE18 kit

Усередині є потужна антена з високим коефіцієнтом посилення, яка підтримує різні діапазони LTE. Це йде так само високо, як 2.7 ГГц. Крім того, він пропонує широке охоплення низьких частот.

Ви будете використовувати порт Gigabit Ethernet із PoE-in для живлення від комутатора Ethernet. Туди також увімкнули інжектор. Існує стандартний слот MicroSIM для підключення LTE. І в серці цього гаджета стоїть потужний 64-бітний двоядерний процесор ARM. Отже, не чекайте, поки постачальники кабельних або супутникових мереж зв'яжуться з вами — виберіть комплект LHG LTE18 та завжди залишайтеся на зв'язку!

CCR2004-16G-2S+PC

На 300% швидше і тихіше, від моделі роутера CCR1009!

Як і інші моделі серії CCR2004, ця CCR також має Amazon Annapurna. Процесор Labs Alpine v2 із 4x 64-бітними ядрами ARMv8-A Cortex-A57. Поки що цей ЦП працює на частоті 1.2 ГГц роутер може працювати в 3 рази швидше, ніж CCR попереднього покоління. Це безшумна електростанція. Виключіть шум у вашому офісі, студії, серверній кімнаті для вашого спокою!

CCR2004-16G-2S+PC

У даного роутера є 18 провідних портів, 16 Gigabit Ethernet, два слоти 10G SFP+ та RJ-45 порт.

CCR2004-16G-2S+PC

Команда з 8 портів Gigabit Ethernet підключена до окремої мікросхеми-комутатора сімейства Marvell Amethyst. Будь-яка схема комутатора має пропускну дієздатність 10 Гбіт/с повнодуплексну лінію, приєднану до ЦП. Це стосується і кожного слота SFP+. Слот – це окрема повнодуплексна лінія 10 Гбіт/с. Плати йдуть з 4 ГБ DDR4 та 128 МБ NAND пам'яттю.

ЦП може впоратися з обробкою, всі порти можуть досягти швидкості дроту. Такий процесор впорається з будь-яким завданням, а його продуктивність ще позмагається з CCR1009.

Нова модель CCR – це вигідний варіант, не тільки в рамках серії CCR, а й на ринку загалом.

Один із популярних варіантів використання цього пристрою: Порти Gigabit Ethernet для внутрішньої мережі, порти SFP+ для низхідних та висхідних каналів. Найкращий вихід для невеликого та середнього бізнесу.

MT-HotSwapFan

Завдяки додатковим вентиляторам з можливістю hot заміни, для нових моделей пристроїв як CCR2216, готуйтеся до приємних сюрпризів!

MT-HotSwapFan

Наприклад, ваші вентилятори перестали працювати, ви можете замінити їх місцями без зайвого часу простою, тому що немає потреби вимикати роутер.

QMP-LDF

Покращений адаптер для кріплення на стовп або щоглу для LDF – це простота та легкість у використанні. Існує два класичні сценарії монтажу LDF спільно з QMP. Адаптер гарантує надійність через унікальний пластиковий композитний матеріал – anvilNITETM.

QMP-LDF

Зміна стандартної IP-адреси для LTE CPE

Зверніть увагу, що починаючи з версії RouterOS 7.1.4, Mikrotik змінили IP-адресу за замовчуванням на бездротових платах CPE з підтримкою LTE. Дивіться повні журнали змін для більшої інформації. Рекомендуємо використовувати останню стабільну версію RouterOS, т.к. виробник продовжує покращувати програмне забезпечення.

У RouterOS v7.2 вийшли значні покращення стабільності!

Найзначніше оновлення RouterOS зараз — 7.2 (стабільна версія). Він має величезний журнал змін, у тому числі:

  • Маршрутизація — помітні покращення та виправлення для служб маршрутизації;
  • L3HW — ще більше покращень апаратного розвантаження трафіку Layer3;
  • Система — покращено загальну стабільність системи та виділення ресурсів для збільшення сценаріїв;
  • WifiWave2 - постійна робота над новим бездротовим пакетом...і багато інших виправлень та налаштувань.

Гуманітарна допомога MikroTik Україні перевищує 300 000 євро

MikroTik’s humanitarian for Ukraine

Оскільки мужній народ України продовжує страждати, компанія Mikrotik продовжує робити свою справу. MikroTik надала мережеві пристрої на суму понад 300 000 євро для гуманітарної допомоги. Це включає в себе налаштування мережевих підключень до бомбосховищ та кризових центрів України, а також об'єкти для біженців у Польщі та Румунії.

Mikrotik отримали багато запитів допомогти з безпечним підключенням зі Львова, Полтавської, Харківської, Одеської, Житомирської та інших областей. Лояльні дистриб'ютори та партнери в Україні налаштовують Інтернет у тимчасових притулках, школах та лікарнях. Те саме відбувається в Румунії та Польщі, де більше таборів біженців встановлюється щодня.

Інтернет-магазин WinTik дякує компанії Mikrotik за підтримку Україні в такий непростий час!


До списку статей  
0Написати відгук
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.